Слухати

У Лощинівці попрощалися з убитою 8-річною дівчинкою — фото

30 серпня 2016 - 14:49
В селі в один день пройшли похорони та мітинг проти влади і поліції
У Лощинівці попрощалися з убитою 8-річною дівчинкою — фото / Новини на Громадському радіо

У селі Лощинівка, що на Одещині, сьогодні, 30 серпня, проходять похорони загиблої 8-річної дівчинки, яку минулої суботи згвалтував і вбив односелець. 

sme_2893.jpg

Похорон // Бесарабія Інформ
Похорон
Бесарабія Інформ

На похорон приїхав губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, представники місцевої влади. Крім лощинівців, провести в останню путь 8-річну Ангеліну з’їхалися жителі з інших сіл Ізмаїльського району, а також з сусіднього Болградського, передає Бессарабія Інформ. 

sme_2897.jpg

Люди прийшли попрощатися // Бесарабія Інформ
Люди прийшли попрощатися
Бесарабія Інформ

Ситуація в Лощинівці залишається напруженою. Люди з ранку зібралися на мітинг перед сільським Палацом культури, щоб в черговий раз висловити своє невдоволення роботою поліції та місцевої влади, пов’язаної, як вони вважають, з боротьбою проти незаконних дій ромів.  

sme_2933.jpg

Приїхав і губернатор // Бесарабія Інформ
Приїхав і губернатор
Бесарабія Інформ

Громада висловилася, що справа зовсім не в етнічному конфлікті, а в тому, що всі жителі Ізмаїльщини повинні жити відповідно до закону, а влада і поліція повинні забезпечувати виконання законодавства. Не бажаючи миритися з тією гострою криміногенною обстановкою, яка склалася в Ізмаїльському районі, люди погрожують піти маршем на Ізмаїл, щоб продемонструвати свою позицію і добиватися справедливості.

sme_2768.jpg

Мітинг  // Бессарабія Інформ
Мітинг
Бессарабія Інформ

Крім великого числа поліцейських, які охороняють правопорядок в Лощинівці протягом останніх днів, сьогодні в село прибули активісти громадянського корпусу «Азов». 

sme_2710.jpg

Азов // Бессарабія Інформ
Азов
Бессарабія Інформ

Нагадаємо, в селі Лощинівка Одеської області люди збунтувались проти підозрюваного у вбивстві 9-річної дівчинки 21-річного рома. Вони почали трощити будинки сусідів чоловіка, які, втім, завчасно покинули Лощинівку.

Через вбивство дівчинки жителі Лощинівки вимагають виселити всіх ромів з села.

В мережі з’явилось відео, як роми у супроводі поліції покидають село. При цьому розлючені селяни вигукують образи на їхню адресу. 

Читайте також: Погроми ромських будинків на Одещині. За злочин одного карають всіх?

Історія в Лощинівці: мовчати не рекомендовано.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+