Слухати

У мережі з’явився флешмоб, у якому можна заробити гроші за прочитану книжку

30 серпня 2016 - 14:16
«Приватбанк» запускає флешмоб з читання книг. Письменниця і авторка подібного флешмобу Катерина Бабкіна зазначила, що проект "вкрали" в неї
У мережі з’явився флешмоб, у якому можна заробити гроші за прочитану книжку / Новини на Громадському радіо

Флешмоб #bookchallenge запустив директор з інформаційних технологій в «ПриватБанку» Дмитро Дубілет. Він пропонує кожному, хто захоче взяти участь у флешмобі, прочитати одну з 10 книжок та наповнити призовий фонд. А потім пройти тест по прочитаній книжці і розділити призовий фонд серед уважних читачів.

При цьому письменниця та авторка подібного флешмобу #bookchallenge_ua, що вже більше року діє в Україні, Катерина Бабкіна зазначає, що ідея «вкрадена» у них. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+