Слухати

Узбекистан навряд чи змінить політичний курс зі смертю Карімова, — В. Єрмоленко

30 серпня 2016 - 10:10
У суботу вранці у президента Узбекистану стався крововилив у мозок. ЗМІ повідомляють, що Карімов помер на 79 році життя. Офіційного підтвердження цієї інформації поки нема
Узбекистан навряд чи змінить політичний курс зі смертю Карімова, — В. Єрмоленко / Новини на Громадському радіо

Що змінится в Узбекистані після смерті Карімова прокоментував Володимир Єрмоленко, керівник європейських програм Інтерньюз-Україна: 

1 472 500 121-3739.jpg

Карімов // REUTERS
Карімов
REUTERS

«Я не думаю, що варто очікувати великих змін. Справді, це країна, яка від радянських часів мала Карімова президентом, країна, яка зберігає авторитарні традиції навіть по мірках Центральної Азії дуже потужні.

Зараз говорять про різних можливих наступників Карімова. Наприклад про Мірзіяєва (прем’єр), Іноятова (керівник прес-служб), Юлдашева (керівник парламенту). Але всі ці люди — оточення Карімова. Опозиції в Узбекистані нема, вона була придушена ще в 90-х рр. Пам’ятаємо про криваві події в Андіжані 2005 року, коли розстріляли демонстрацію. На великі зміни навряд чи можна очікувати.

Можемо говорити, що режим Карімова завжди був запобіжником не проєвропейським настроям, а скоріше проісламським, прорадикальним — лідер, який підтримуються Заходом, як, скоріше, запобіжник проти можливої ісламізації».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+