Слухати

Як маріупольців отруюють ненормативні викиди з заводів — відео з дрону

30 серпня 2016 - 12:12
В Маріуполі "Азовсталь" та Маріупольский металургійний комбінат другу добу продовжують забруднювати повітря ненормативними викидами
Як маріупольців отруюють ненормативні викиди з заводів — відео з дрону  / Новини на Громадському радіо

Завтра, 31 вересня, в Маріуполі відбудеться буде засідати постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та екології. Про це написав екоактивіст та депутат міської ради Маріуполя Максим Бородін.

Туди запрошені не тільки представники заводів, а й представники Державної Азовської морської екологічної інспекції. 

Станом на сьогодні зрозуміло, що невідома кількість викидів, яку викидають останню добу в Маріуполі «Азовсталь» та Маріупольский металургійний комбінат. 

«Виявляється, конвертор три дні треба зупиняти — конверторщики увійшли в раж і не могли зупинити плавки, навіть коли дізналися про дірку в газоході! (Виникає питання, коли робітники знайдуть дірку в конверторі «Азовсталі», де така ж ситуація з викидами?). Виявляється, можна просто вибачитися перед жителями за ненормативні викиди, розмір яких ти навіть не можеш озвучити і ніяких штрафів платити не треба! (Уявляю німе здивування директорів підприємств з ЄС: «А що, так можна було ??!»)», — написав він.
 

Читайте також: «Азовців» виводять з Маріуполя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+