Слухати

«Антонов» передав Китаю креслення та право власності на літак «Мрія» — ЗМІ

31 серпня 2016 - 17:37
Планується, що перший китайський АН-225 вже буде випущений в першій половині 2019 року
«Антонов» передав Китаю креслення та право власності на літак «Мрія» — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

30 серпня китайська компанія China airspace і українське держпідприємство «Антонов» підписали договір про співпрацю, пише російська редакція китайського CCTV, а також китайськомовний портал finance.sina.com.cn.

Згідно з угодою, до Китаю переходить право власності на гігантський літак-транспортер АН-225, включаючи використання креслень і специфікацій літака. Переговори по залученню китайських інвесторів велися ще в травні 2016 року. Після підписання договору з українською компанією, Китай отримав доступ до унікальних технологій в галузі авіабудування. Планується, що перший китайський АН-225 вже буде випущений в першій половині 2019 року.

АН-225 «Мрія» є найважчим вантажопідйомним літаком, що коли-небудь піднімався в повітря. АН-225 був спеціально спроектований для створення авіаційної транспортної системи для проекту радянського багаторазового космічного корабля «Буран». Літак існує в єдиному екземплярі.

Читайте також як тисячі глядачів у Австралії прийшли подивитись на український літак «Мрія».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+