Слухати

Археологи розкопали оборонний вал замку відомої княгині Рівного — фото

31 серпня 2016 - 11:18
Начальник міського управління культури і туризму повідомляє, що скоріше за все археологи знайшли оборонний вал місцевого замку
Археологи розкопали оборонний вал замку відомої княгині Рівного — фото / Новини на Громадському радіо

У Рівному археологи розкопали нову знахідку. Про неї у соцмережі Фейсбук повідомив начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко.

«Спитаєте що це? Скоріше за все оборонний вал замкового комплексу періоду Острозьких-Несвицьких або більш раннього періоду. Сказали геологи. Глина наносна. Археологи інфу підтверджують. Якраз валом був обнесений замок побудований Марією Несвицькою!», — написав він.

1.jpg

Рів // Facebook Тараса Максименка
Рів
Facebook Тараса Максименка

14 212 706_1 188 708 947 854 019_72 688 391 041 139 856_n.jpg

Розкопки // Facebook Тараса Максименка
Розкопки
Facebook Тараса Максименка

Цього року у Рівному виділили кошти на проект пошуку залишків замку Любомирських. План розкопок замку розрахований на три роки.

09cgimumlzs.jpg

Як виглядав замок  //
Як виглядав замок

Княгиня Марія Несвицька (?— †1518), — власниця Рівного з 1479 року. Бабуся дружини князя Костянтина Івановича Острозького Тетяни Семенівни з Гольшанських.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+