Слухати

Дочка президента Узбекистану у Facebook дала зрозуміти, що Карімов живий

31 серпня 2016 - 11:32
Дочка Президента Узбекистану Лола Карімова-Тіллаєва привітала народ країни з Днем Незалежності
Дочка президента Узбекистану у Facebook дала зрозуміти, що Карімов живий / Новини на Громадському радіо

Вона побажала людям «щастя, процвітання і благополуччя»,

«Я також хотіла скористатися цією можливістю, і від душі подякувати всім за ваші добрі, щирі, світлі слова підтримки і побажання швидкого одужання нашого Президента! Це дуже багато значить для нас, і я впевнена, що ця величезна сила добра, яка виходить із самої глибини ваших сердець, допомагає в його зціленні! Спасибі вам велике!», — написала Карімова-Тіллаєва.

bez_imenixd.png

Пост Карімової //
Пост Карімової

Нагадаємо, вже два дні ходять чутки про смерть президента Узбекистану, які офіційно на даний момент не підтверджуються. Відомо, що Іслам Карімов перебував у реанімації після перенесеного в суботу крововиливу в мозок, раніше повідомила його дочка Лола Карімова-Тіллаєва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+