Слухати

Поранення медсестри з Щастя практично несумісне з життям — лікар-колега жінки

31 серпня 2016 - 18:27
Поранення медсестри не сумісне з життям, вона дивом пережила сьогоднішню операцію
Поранення медсестри з Щастя практично несумісне з життям — лікар-колега жінки / Новини на Громадському радіо

Поранена при обстрілі Щастя минулої ночі медсестра Олександра Резніченко перенесла складну нейрохірургічну операцію в Сєвєродонецькій обласній лікарні. За словами колишнього колеги медсестри лікаря Антона Носова у коментарі «Громадському радіо», Олександра Резніченко в ці хвилини продовжує боротися за життя.

«Після першого обстрілу під час переходу в укриття потрапила в дорогу міна, осколок від міни потрапив в скроню (Олександрі). Її відправили в Сєвєродонецьку міську лікарню. Сьогодні вранці її оперували, важке дуже поранення, консультувалися з хірургами, дивом залишилася жива. Поранення не сумісне з життям практично. Якщо вона залишиться живою, вирішуватиметься питання транспортування», — повідомив він.

За словами Антона Носова, зараз Олександра знаходиться в реанімації, якщо її стан стабілізується, постане питання про її транспортуванні до Києва або закордон на реабілітацію. У Олександри є маленька дитина, і майже немає родичів, зазначив Антон Носов. Він також додав, що жителі Щастя були шоковані раптовим обстрілом міста і деякі прийняли рішення його покинути.

«Поки нічого не потрібно. Якщо буде потрібна допомога, якщо їй вдасться вижити, то буде потрібна допомога в реабілітації. Або буде потрібна допомога дитині, тому що у неї більше нікого немає», — додав Антон Носов.

Учора бойовики обстріляли з мінометів відбудоване місто Щастя — фото руйнувань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+