Слухати

У Криму адвокату «диверсанта» Панова заявили, що клієнт відмовився від послуг

31 серпня 2016 - 13:28
На думку експертів Кримської правозахисної групи, у такий спосіб слідчі намагаються не допустити адвоката, залученого сім'єю Панова
У Криму адвокату «диверсанта» Панова заявили, що клієнт відмовився від послуг / Новини на Громадському радіо

У Криму слідчий вручив адвокату документ про те, що затриманий українець Євген Панов нібито не потребує його допомоги.

Слідчий у справі затриманого в Криму українця Євгена Панова пред’явив адвокату документ, що Панов від послуг адвоката, найнятого його сім’єю, відмовився. Про це Кримській правозахисній групі повідомив брат затриманого в Криму українця Ігор Котелянець.

Пред’явлена ​​адвокату довідка подана від імені слідчого, в ній немає ні підпису самого Панова, ні його рукописного тексту, де він пише про свою відмову. Це суперечить нормам російського законодавства, яке на даний момент застосовується в Криму. Згідно ч.1 ст 52 КПК РФ, відмова від послуг адвоката допускається лише з ініціативи підозрюваного і заявляється в письмовому вигляді.

Адвокат з такою «відмовою» не згоден і має намір його оскаржити. Не згодні з такою відмовою і родичі Євгена Панова. На думку експертів Кримської правозахисної групи, у такий спосіб слідчі намагаються не допустити адвоката, залученого сім’єю Панова. Це є порушенням його права на справедливий суд і ефективний засіб правового захисту. Крім того, це може свідчити про намір приховати наслідки незаконних методів впливу на Панова в ході допитів.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що комбат затриманого ФСБ Панова дотримується версії про викрадення. За даними розвідки Панов в’їхав в Крим самостійно, заявляв Скібіцький.

Дивіться також відео: Росія озвучила ім’я і показала «третього диверсанта» в Криму.

Нагадаємо, вчора ФСБ РФ опублікувала заяву про те, що Україна планувала теракти в Криму. Також повідомлялося, що затриманий один з нібито диверсантів Євген Панов — житель Енергодара.

За фактом викрадення Євгенія Панова поліція відкрила кримінальне провадження. Слідчі кваліфікували цю подію по ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+