Слухати

Українська фотограф у 6 секундах зобразила красу карпатського неба — відео

31 серпня 2016 - 13:55
Полонина Руна — це широкий лагідний хребет, вкритий полонинами та переважно буковими лісами (на схилах)
Українська фотограф у 6 секундах зобразила красу карпатського неба — відео / Новини на Громадському радіо

Ужгородська фотографиня Оксана Ващук зафіксувала вечірнє небо на горі Полонина Руна у Карпатах. Відео та фото вона виставила на власній сторінці у соцмережі.

Вершина гори Полонина Руна розташована на висоті 1479 метрів над рівнем моря в межах Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпаття.

Полонина Руна — гірський масив в Українських Карпатах, у межах Перечинського та (частково) Великоберезнянського районів Закарпатської області. Масив розташований у західній частині Полонинського хребта, між верхів’ями річок Люта, Шипіт і Туриця.

Висота до 1482 м (за іншими джерелами — 1479 м). Полонина Рівна — це широкий лагідний хребет, вкритий полонинами та переважно буковими лісами (на схилах). Стрімко спадає на північ та схід. Масив має кілька помітних вершин, наприклад, гора Полонина Руна (1479 м, у північно-західній частині масиву), Менчул (1295 м, у південній частині), Руна-Плай (1227 м, у південно-східній частині).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+