Слухати

Як виглядає з висоти пташиного польоту Печенізьке водосховище — відео

31 серпня 2016 - 15:59
Печенізьке водосховище — велике руслове водосховище на річці Сіверський Донець, розташоване у Харківській області
Як виглядає з висоти пташиного польоту Печенізьке водосховище — відео / Новини на Громадському радіо

Печенізьке водосховище побудоване, головним чином, для постачання міста Харкова прісною водою на місці невеликого Кочетокського водосховища, побудованого в 1936 році.

Свіже мальовниче відео з дрону над водосховищем опубліковане на каналі аерозйомки користувача «Артем Викторович».

Гребля Печенізького водосховища розташована біля селища Печеніги, який отримав назву від племен кочівників печенігів, які мешкали на цих землях в IX-X століттях н. е. На правому березі водосховища розташовані Салтівське городище і селище Старий Салтів, який, завдяки спорудженню водосховища, перетворився в базу відпочинку для харків’ян.

На Печенізькому водосховищі безліч піщаних пляжів, піонерських таборів і будинків відпочинку. Планується створення при греблі водосховища малої ГЕС.

Дивіться також: українська фотограф у 6 секундах зобразила красу карпатського неба — відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+