Слухати

За місяць до лікарні у Дніпрі доставили сорок поранених бійців

31 серпня 2016 - 18:09 51
Лише за останні дні до лікарні із зони АТО привезли трьох поранених

Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

«Слава Богу, это не те цифры, которые были 2 года назад. Мы тогда принимали сотнями. Грузовиками, каким угодно транспортом для получения медицинской помощи. Все они на сегодняшний день живы. Кто дома, кто продолжает службу», — розповів він.

ryzhenk.jpg

Сергій Риженко // «Громадське радіо»
Сергій Риженко
«Громадське радіо»

Лише за останні дні до лікарні із зони АТО привезли трьох поранених. В одного з них — осколкове поранення черепа. Нейрохірурги зробили йому складну операцію, стан бійця стабілізували.

«Самый тяжелый, Игорь. Он идет с положительной динамикой. Все нейрохирурги приехали в ту ночь его спасать. Оперировал самый лучший — Андрей Сирко  — доктор медицинских наук. Провел таких сотни операций. Впереди, если все пойдет по плану  — конечно — долгие месяцы реабилитации, вместо лобной кости — пластина — титановая или пластиковая. И мы будем надеяться, что все сложится хорошо», — розповів Сергій Риженко.

Маргарита Кримова, з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+