Слухати

За місяць до лікарні у Дніпрі доставили сорок поранених бійців

31 серпня 2016 - 18:09
Лише за останні дні до лікарні із зони АТО привезли трьох поранених
За місяць до лікарні у Дніпрі доставили сорок поранених бійців / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

«Слава Богу, это не те цифры, которые были 2 года назад. Мы тогда принимали сотнями. Грузовиками, каким угодно транспортом для получения медицинской помощи. Все они на сегодняшний день живы. Кто дома, кто продолжает службу», — розповів він.

ryzhenk.jpg

Сергій Риженко // «Громадське радіо»
Сергій Риженко
«Громадське радіо»

Лише за останні дні до лікарні із зони АТО привезли трьох поранених. В одного з них — осколкове поранення черепа. Нейрохірурги зробили йому складну операцію, стан бійця стабілізували.

«Самый тяжелый, Игорь. Он идет с положительной динамикой. Все нейрохирурги приехали в ту ночь его спасать. Оперировал самый лучший — Андрей Сирко  — доктор медицинских наук. Провел таких сотни операций. Впереди, если все пойдет по плану  — конечно — долгие месяцы реабилитации, вместо лобной кости — пластина — титановая или пластиковая. И мы будем надеяться, что все сложится хорошо», — розповів Сергій Риженко.

Маргарита Кримова, з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+