Слухати

Харківський сепаратист здивований, що в Росії порушували його права — відео

01 вересня 2016 - 15:25
Засуджений в Україні сепаратист Бородавка визнав, що проросійські мітинги в Харкові готувала Москва
Харківський сепаратист здивований, що в Росії порушували його права — відео / Новини на Громадському радіо

Харківський блогер, який активно підтримував проросійські мітинги весною 2014-го, Андрій Бородавка заявив, що акції готувалися у Москві. Нагадаю, сам він туди втік, але був депортований. В Україні вже його засудили на три роки умовно. І от тепер Андрій Бородавка в інтерв”ю каналу “Вісті” поділився своїми знаннями

«Там 9 в Росії) вже я побачив і зрозумів, що протестні акції на сході багато організовувалися саме з Москви. Дійсно цим займалися люди з Адміністрації Президента РФ. Я на центральних російських телеканалах виступав як правозахисник, але в той час захистити свої права я не зміг», — заявив він.

Андрій Бородавка також розказав, що його вислали з Москви, коли він почав говорити про те, що гроші, які виділяються на підтримку бойовиків та прихильників “русской весны”, не доходять до адресатів. Також Бородавка повідомив, що його били судові пристави, всіляко порушували його права, не давали навіть Конституції Росії, яку він вимагав.

«По всій території Росії тисячі іноземців, права яких порушуються. Я два місяці просив скористатися своїми правами, просив конституцію Російської Федерації», — додав він.  

 

Раніше Дзержинський районний суд Харкова визнав винним харків’янина Андрія Бородавку в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України і призначив йому умовний термін.

За даними слідства, він «зробив ряд дій, об’єднаних єдиним умислом, спрямованих на зміну державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, проголошення незаконного державного формування« Харківська народна республіка», з подальшим її приєднанням до РФ шляхом висловлювань публічних закликів, спрямованих на зміну меж території України, які тривали з травня по серпень 2014 року».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+