Слухати

На околицях Узбекистану нічого не знають про хворобу Карімова — відео

01 вересня 2016 - 15:58
Кордон Узбекистану з сусідніми країнами другий день охороняється в посиленому режимі — офіційно це пов’язано зі святкуванням 25-річчя незалежності
На околицях Узбекистану нічого не знають про хворобу Карімова — відео / Новини на Громадському радіо

В умовах інформаційної блокади багато місцевих жителів, які залишають країну, нічого не знають про хворобу беззмінного лідера Іслама Карімова. Відео видання «Настоящее время» з киргизько-узбецького кордону.

Протягом тижня зберігається інтрига стосовно стану здоров’я президента Узбекистану Іслама Карімова. Раніше ЗМІ повідомляли про його смерть, але офіційного підтвердження не було. Дочка президента Узбекистану у Facebook дала зрозуміти, що Карімов живий, але пережив інсульт і зараз в тяжкому стані.

Читайте також: Узбекистан навряд чи змінить політичний курс зі смертю Карімова, — В. Єрмоленко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+