Слухати

Поліція Києва влаштувала для «складних» дітей хімічне шоу — відео

01 вересня 2016 - 14:37
Підліткам продемонстрували вражаюче хімічне шоу
Поліція Києва влаштувала для «складних» дітей хімічне шоу — відео  / Новини на Громадському радіо

Київські поліцейські організували дітям з приймальника-розподільника святкову програму та вручила шкільне приладдя.

«Ми відвідали дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Завдяки допомозі небайдужих людей і спонсорів підліткам продемонстрували хімічне шоу, яке залишило незабутнє враження, — повідомила старший інспектор відділу ювенальної превенції ГУ НП у місті Києві Лариса Скрипник.

Після завершення яскравої вистави гості подарували дітям солодкі подарунки, необхідне шкільне приладдя та побажали успіхів у новому навчальному році.

Приймальники-розподільники для неповнолітніх створюються для тимчасового тримання в них неповнолітніх віком від 11 до 18 років, які: вчинили суспільно-небезпечні діяння, згідно з рішенням суду направляються у спеціальні установи для неповнолітніх; самовільно залишили спеціальний навчально-виховний заклад, де вони перебували.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+