Слухати

«В Луганске вдовам «ополченцев» нельзя ходить по украинским улицам» — відео

01 вересня 2016 - 11:36
Доцент кафедри міжнародного та дипломатичного права Луганського ВНЗ веде у місті антиукраїнську діяльність і дала інтерв'ю місцевому телеканалу
«В Луганске вдовам «ополченцев» нельзя ходить по украинским улицам» — відео / Новини на Громадському радіо

У Луганську є «українські» вулиці, на який вдовам «ополченців» небезпечно ходити. Про це в інтерв’ю телебаченню самопроголошеної «ЛНР» розповіла прихильниця сепаратистів Анна Сорока, доцентка кафедри міжнародного та дипломатичного права Луганського університету ім. В. Даля.

«У Луганську вдовам ополченців просто не можна ходити українськими вулицями. Тому що люди насміхаються, кажуть «ну шо, довоевались». Потрібно посилювати роботу правоохоронних органів з такими людьми. Щоб люди починали розуміти, де вони знаходяться і за чиї блага живуть тут», — заявила вона.

Також жінка стверджує, що на мітинги за «ЛНР» збирається нині дуже мало людей.

«Йде мітинг, на мітингу 10 осіб з пенсіонерів, які ще пам’ятають, що це земля героїв. А всі інші проходять повз, ще й посміхаються», — скаржиться Сорока.

Повна версія розмови викладена нажче:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+