Слухати

Артилеристи ЗСУ заряджають техніку вдвічі швидше за норматив — відео

02 вересня 2016 - 15:20
Сумська реактивна артилерійська бригада провела на Чернігівщині навчання і виконала комплекс бойових завдань
Артилеристи ЗСУ заряджають техніку вдвічі швидше за норматив — відео / Новини на Громадському радіо

«Військове ТБ» показало, як стріляє реактивна система «Ураган». 

«Норматив заряжается боевой машиной 24 минуты, а наш экипаж управляется лучше, в два раза быстрее. В 12 минут укладываемся», — розповідає командир екіпажу транспортно-заряджальної машини Геннадій Єрохін.

Реактивна система залпового вогню «Ураган» була розроблена на початку 70-х під керівництвом генерального конструктора Олександра Ганичева. У 1975 році вона була прийнята на озброєння Радянської Армії. Перевагами системи стали: висока надійність, простота в обслуговуванні, малий час залпу і підготовки до ведення вогню.

У мережу виклали фото забороненої запальної міни, що прилетіла до ЗСУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+