Слухати

Боєць втратив кисті рук в АТО, але стрибає з парашутом — відео

02 вересня 2016 - 18:54
Зворушливу історію поширили у Національній гвардії України
Боєць втратив кисті рук в АТО, але стрибає з парашутом — відео / Новини на Громадському радіо

Два роки тому Олег Березовский, виконуючи бойові завдання у зоні АТО, втратив кисті обох рук. У БТР, в якому їхав Олег з товаришами, влучив ворожий снаряд. В результаті чого офіцер отримав важку мінно-вибухову травму.


Проте гвардійці не забувають своїх товаришів та завжди намагаються їм допомагати та підтримувати.

Так, нещодавно неподалік селища Коротичі на Харківщині відбулися збори десантників, де разом з ними здійснив стрибок наш герой-десантник Олег Березовський.

Нацгвардійці надали можливість здійснити стрибок з висоти 3000 метрів, парашутною системою тандем. Сам десантник Березовський згадує свої попередні стрибки і дуже задоволений, що йому знову випала така можливість здійснити стрибок та згадати свої емоції, яких так не вистачало після поранення.

Дивіться також: Веселий боєць станцював на камеру у повному спорядженні — відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+