Слухати

ГПУ оприлюднила фільм про розслідування агресії РФ проти України — відео

02 вересня 2016 - 18:49
Російська військова агресія проти України, 2014 рік, розслідування Генеральної прокуратури України
ГПУ оприлюднила фільм про розслідування агресії РФ проти України — відео / Новини на Громадському радіо

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактом розв’язання владою Російської Федерації та службовими особами Збройних Сил Російської Федерації агресивної війни проти України. Генеральний прокурор констатував, що справа розслідується два роки, обсяг матеріалів кримінального провадження становить понад 800 томів, з них 350 мають гриф «таємно» та «цілком таємно».

18 особам з представників російського керівництва повідомлено про підозру, їх судитимуть заочно, повідомляють у Генеральній прокуратурі. 

Як продавалася українська армія за різних міністрів — інфографіка від ГПУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+