Слухати

Тисячі венесуельців зібрали майдан проти президента Мадуро — відео

02 вересня 2016 - 12:56
Прихильники опозиції одягнені в білий одяг і тримають плакати, на яких написано "Час змін". Уряд, в свою чергу, звинувачує опозицію в спробі таким чином зробити переворот в країні
Тисячі венесуельців зібрали майдан проти президента Мадуро — відео / Новини на Громадському радіо

У Венесуелі тисячі людей вийшли на мітинг в столиці країни Каракаса з вимогою провести референдум про відкликання президента Ніколаса Мадуро. Як повідомляє російська служба BBC, акція організована опозицією.

Її учасники одягнені в білий одяг і тримають плакати, на яких написано «Час змін». Уряд, в свою чергу, звинувачує опозицію в спробі таким чином зробити переворот в країні.

Ніколас Мадуро заявив:

«Якщо вони щось задумали, планують путч або насильство, то уряд дасть несподівану і нищівну відповідь».

Прихильники президента вже заявили, що проведуть відповідні акції. В одному лише районі Чакао в Каракасі 500 співробітників поліції забезпечуватимуть безпеку під час акції протесту опозиції.

Зазначається, що кілька опозиційних політиків були затримані напередодні початку демонстрації. Лідери опозиції сподіваються, що акція протесту змусить виборчі органи запустити петицію, необхідну для проведення якнайшвидшого референдуму.

Ніколас Мадуро — президент Венесуели, венесуельський політичний діяч. Починав політичну кар’єру як водій автобуса та неофіційний член профспілки, що представляє робітників Каракаського метров 1970-х і 1980-х роках. У вісімдесятих він закінчив ліцей Авалі та суспільну середню школу на захід від Каракаса. Він вважається одним із засновників Руху за V республіку (ісп. Movimiento V Quinta República, MVR) і як активіст зіграв важливу роль у звільненні Уго Чавеса та президентської кампанії останнього в 1998 році.

З 9 серпня 2006 року займав посаду міністра закордонних справ Венесуели. В жовтні 2012 року став віце-президентом Венесуели, зберігши за собою посаду міністра закордонних справ країни. З 5 березня 2013 року, після смерті Уго Чавеса, виконував обов’язки президента Венесуели. На загальних виборах, що відбулись 14 квітня 2013 року, обраний президентом країни, перемігши Енріке Капрілеса Радонськи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+