Слухати

Як склалася доля ліцею з Криму, учні якого співали там гімн України — відео

02 вересня 2016 - 16:32
Зараз військово-морський ліцей знаходиться у Одесі. Персонал відновив роботу з нуля
Як склалася доля ліцею з Криму, учні якого співали там гімн України — відео / Новини на Громадському радіо

Коли окупанти захопили Військово-морський ліцей у Севастополі і підняли прапор РФ, курсанти та випускники співали український гімн, чим прославились на всю Україну та за її межами. 

Офіцери, вчителі та 29 учнів поїхали в Одесу, навчальний заклад було відновлено з нуля. Іван Любиш-Кирдей і Ольга Решетилова зробили репортаж про долю нахімовців після захоплення Криму.

«Начинали слегка в полуразрушенных зданиях, хотелось детям нормальные условия создать. Каждый (работник) своей жизнью испытал на себе тяготы и лишения анексии», — розповідає директор Віктор Шмигановський.

Викладачі розповідають, що нічого не могли забрати з Севастополя і там залишилась потужна навчальна база та нове обладнання.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що кадети з севастопольської Академії ВМС ім. Нахімова, які залишилися вірні Україні і стали відомими тим, що заспівали гімн України під час підняття російського прапора в академії минулого року, закінчили своє навчання в Англії.

Також читайте: курсанти, які співали гімн під час захоплення академії в Криму, отримали нагороди в Одесі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+