Слухати

ЗМІ: уряд Узбекистану знову спростовує заяву про смерть Карімова

02 вересня 2016 - 17:46
Раніше численні ЗМІ та офіційні особи неодноразово повідомляли про його смерть
ЗМІ: уряд Узбекистану знову спростовує заяву про смерть Карімова / Новини на Громадському радіо

В Узбекистані офіційно оголошено про смерть президента країни Іслама Карімова, йдеться в повідомленні уряду, зазначає Інтерфакс. В той час РІА Новости поширюють заперечення цього факту. 

В прес-службі уряду Узбекистану заявили, що не поширювали повідомлення про кончину президента Іслама Карімова, як про це повідомили деякі ЗМІ.

«До теперішнього часу інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова не поширюється ні на яких інформресурсах», сказав РІА Новини представник Кабміну.

На сайті уряду повідомлення поки що немає.

Доповнено: Інтерфакс анулював новину.

ch_ch.png

Пише Інтерфакс //
Пише Інтерфакс

Раніше численні ЗМІ та офіційні особи неодноразово повідомляли про смерть Іслама Карімова. Так, агентство «Фергана» стверджувало, що Карімов помер ще 29 серпня, проте в той же день в апараті президента Узбекистану ці повідомлення спростовували.

Знову про можливу смерть президента Узбекистану заговорили після того, як з’явилися повідомлення про скасування святкування з нагоди Дня незалежності.

Читайте і дивіться також матеріал: На околицях Узбекистану нічого не знають про хворобу Карімова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+