Слухати

Меня зовут Данил и я сфотографировался с флагом Украины в Луганске, — відео

03 вересня 2016 - 17:53
У Луганську прихильники бойовиків провели підліткам, що фотографуються з українським прапором, лекцію про війну та фашизм
Меня зовут Данил и я сфотографировался с флагом Украины в Луганске, — відео / Новини на Громадському радіо

В підконтрольному бойовикам Луганську ветерани другої світової і «громадські працівники ЛНР« провели круглий стіл за участю студентів, які в комендантську годину погуляли по центру Луганська з українським прапором.

chch.png

Фотографія, через яку почалися проблеми //
Фотографія, через яку почалися проблеми

Підліткам провели лекцію про «фашизм» та патріотизм. На відео видно, як один з хлопців намагається виправдатися нещирими завченими фразами.

— Меня зовут Даниил и я сфотографировался с украинским флагом на фоне стелы «Я люблю Луганск» 22 числа. Я сильно сожалею, о том, что я сделал.

— Чего ты хотел добиться?

— Я хотел «выпендриться» перед друзьями, не осознавая всех ошибок и обстоятельств, которые могут повлиять на мою жизнь.

— С кем флаг у тебя ассоциировался, с властью или страной?

— Со своей страной, которая была раньше. 

 Авторську зйомку провів кореспондент сепаратистського каналу.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що у Луганську є «українські» вулиці, на який вдовам «ополченців» небезпечно ходити. Про це в інтерв’ю телебаченню самопроголошеної «ЛНР» розповіла прихильниця сепаратистів Анна Сорока, доцентка кафедри міжнародного та дипломатичного права Луганського університету ім. В. Даля. Вона також є на відео вище. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+