Слухати

На фестивалі Закарпаття одночасно заграли півсотні трембіт — відео

03 вересня 2016 - 17:32
Трембіти гуділи одночасно під час відкриття фестивалю
На фестивалі Закарпаття одночасно заграли півсотні трембіт — відео / Новини на Громадському радіо

У церемонії відкриття фестивалю Гуцульська бринза на Закарпатті у Рахові взяла участь рекордна кількість трембіт – 56, пише місцеве видання Мукачево.нет. 

Трембіти гуділи одночасно під час відкриття фестивалю.

Трембіта — народний духовий мундштуковий (дульцевий) музичний інструмент, рід дерев’яної труби без вентилів і клапанів, інколи обгорнутої березовою корою. Довжина до 3 м, діаметр 30 мм, збільшується у розтрубі; у вузький кінець трембіти вставляється дерев’яний, роговий або металевий мундштук (дульце, пищик). Висота звукового ряду трембіти залежить від її величини. Мелодію виконують переважно у верхньому регістрі. Трембіта поширена у східній частині Українських Карпат, зокрема на Гуцульщині, у Польщі та Угорщині.

У селі на Закарпатті люди власноруч заасфальтували всі вулиці — фото.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+