Слухати

У 2015 з «ЛДНР» до України вивезли 16 млн тонн вугілля, — експерт, відео

03 вересня 2016 - 12:49
Журналісти «Донбасс.Реалии» побували у прифронтовому Орєхово і Луганську, шукаючи докази торгівлі вугіллям між підконтрольними бойовикам територіями та Києвом
У 2015 з «ЛДНР» до України вивезли 16 млн тонн вугілля, — експерт, відео / Новини на Громадському радіо

Незважаючи на загострення бойових дій і запевнення політиків, товарообмін між підконтрольною і непідконтрольною Україні територіями в Донецькій і Луганській областях насправді не припиняється, до такого висновку дійшли журналісти Донбас Реалії, які побували в зоні АТО і зробили розслідування.

«У 2015 році, за даними Управління базових галузей промисловості Донецької обласної держадміністрації з підконтрольного бойовикам Донбасу було вивезено до України 16 млн тонн вугілля», — про це розповідає Віталій Сизов з Донецького інституту інформації.

Читайте також матеріал: Український Донбас, де його межі? «Громадське радіо» поговорило з істориком Геннадієм Єфіменком про Донбас, його етнічний склад та формування кордону з Росією.

Раніше у будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України голодували шахтарі: В нас вугілля забрали, і не заплатили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+