Слухати

У будівлі «Інтера» перед підпалом перебувало близько сотні людей — «Інтер»

04 вересня 2016 - 18:32
Евакуація триває, але журналісти готуються виходити у вечірній ефір
У будівлі «Інтера» перед підпалом перебувало близько сотні людей — «Інтер»  / Новини на Громадському радіо

У київській будівлі «Інтера» на Щусєва напередодні підпалу, за даними директора «Національних інформаційних систем» ( «НІС», входить в Inter Media Group) Олександра Пилипця знаходилося близько 100 людей: журналістів та працівників компанії. Про це він розповів «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі. 

«Пострадали многие, много всего. И «Скорая помощь» работает, и ноги сломанные, и наверху эвакуация продолжается. У нас  готовились «Подробности недели». Человек 100, наверное было, не только журналисты», — розповів він.

За його словами, люди надихалися димом.

«Мы сейчас быстро эфир организовывем, чтобы выйти в эфир. Не смотря на то, что некоторые надеятся на противоположное. Как только организуем производственный цикл — выходим в эфир», — додав Олександр Пилипець.

Читайте також: У Києві підпалили канал «Інтер», евакуюють працівників — відео, наживо.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+