Слухати

Українські волонтери вивезли від бойовиків близько 300 тіл — відео

04 вересня 2016 - 10:04
«Ми вивезли близько 300 тіл, а може трошки більше, бо ми привозили фрагменти тіл», — розповідає волонтер місії «Чорний тюльпан» Володимир Дорофєєв
Українські волонтери вивезли від бойовиків близько 300 тіл — відео / Новини на Громадському радіо

За два роки представники гуманітарної місії «Чорний тюльпан» вивезли із зони конфлікту на Донбасі вивезли 800 тіл загиблих, при тому з території, підконтрольної бойовикам, було вивезено близько 300 тіл.

Про це в ефірі «Громадського телебачення» розказав заступник керівника гуманітарної місії «Чорний тюльпан» Володимир Дорофєєв.

«Станом на сьогодні ми евакуювали із зони АТО 800 тіл. Це з тими тілами, які ми вивозили з передової», — сказав він.

За його словами, з тимчасово непідконтрольної Україні території Донбасу волонтери вивезли близько 300 тіл.

«Ми вивезли близько 300 тіл, а може трошки більше, бо ми привозили фрагменти тіл. Тому точну цифру назвати важко», —розказав Дорофєєв.

Він також зауважив, що на даний момент більшість незнайдених могил загиблих знаходяться на території, тимчасово підконтрольній самоназваній «ЛНР», оскільки окуповані території Донецької області волонтерам вдалось дослідити більшою мірою.

Читайте також: «Слідство затягує справу», — родичі загиблих бійців у Іловайську, відео.

Як ховають бойовиків «ДНР» — фото.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+