Слухати

В українському талант-шоу з’явився «двійник» Джареда Лето — відео / Новини на Громадському радіо

В українському талант-шоу з’явився «двійник» Джареда Лето — відео

04 вересня 2016 - 14:59
Відкриттям кастингу украънського «Х-фактор-7» від 3 вересня став виконавець пісні Kings and Queens, дуже схожий на американського музиканта

Радіоведучий Max Fall з Кишинева, візуально дуже схожий на відомого музиканта Джареда Лето, виконав кавер на його пісню.

Джаред Джазеф Лето — американський актор і музикант, відомий за ролями в таких фільмах як «Реквієм за мрією»,»Американський психопат», «Перерване життя», «Далласький клуб покупців», «Загін самогубців».

jaredleto-01.jpg

Джаред Лето //
Джаред Лето

Джаред Лето є вокалістом і гітаристом альтернативного рок-гурту 30 Seconds to Mars, який він заснував зі своїм братом Шенонном Лето, режисером багатьох музичних кліпів під псевдонімом Bartholomew Cubbins (ім’я запозичене з книги Доктора Сьюза «The 500 Hats of Bartholomew Cubbins»).

2014 року Джаред Лето став лауреатом премії «Оскар» у номінації Найкраща чоловіча роль другого плану, за роль у фільмі»Далласький клуб покупців». Окремо від кінокар’єри, Джаред Лето є вокалістом, гітаристом і автором пісень гурту 30 Seconds to Mars, який у 1998 році заснували Джаред і Шеннон Лето, який є барабанщиком. 

Нагадаємо, Джаред Лето під час Революції Гідності відвідав Майдан.

eba46ec9b806aee74bd5489aac4ba3db_1.jpg

Джаред Лето на Майдані //
Джаред Лето на Майдані

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+