Слухати

Вперше в історії штучний інтелект створив трейлер до фільму жахів — відео

04 вересня 2016 - 09:39
Робот проаналізував трейлери 100 фільмів жахів і видав свою версію
Вперше в історії штучний інтелект створив трейлер до фільму жахів — відео / Новини на Громадському радіо

Штучний інтелект «Вотсон» від IBM створив трейлер до науково-фантастичний хоррор-триллер  «Морган» про синтетичного гуманоїда.

В ході рекламної компанії студія «20 століття Fox» доручила створення одного з трейлерів штучному інтелекту, який вже допомагає лікарям в шпиталі діагностувати рак та інші важкі захворювання на ранній стадії. Також робот «Вотсон» працює психотерапевтом, консультуючи солдатів, які побували в бойових точках.

Штучний інтелект проаналізував трейлери 100 фільмів жахів, зробив візуальний аудіо — та композиційний аналіз окремих сцен і видав свій варіант «страшного трейлеру». 

Критики і глядачі трейлеру зазначають, що «Watson» явно надавав більше значення реплікам штучної людини в фільмі, ніж безпосередньо візуальному ряду.

Читайте також: Україна знову отримала право подавати фільм на «Оскар».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+