Слухати

У Слов'янську людей разом з гуртожитком "подарували" новому власнику

06 вересня 2016 - 13:53
Через це у мешканців гуртожитку з'явилась низка проблем
У Слов’янську людей разом з гуртожитком «подарували» новому власнику / Новини на Громадському радіо

Мешканців почали незаконно примушувати підписувати договори, за якими їх в будь-який момент можуть виселити з місця проживання, подавати на них позовні заяви до суду, деяких примусово виставили з власних квартир, помінявши замки і позбавивши можливості забрати речі.

Початок судових тяжб збігся з появою проблем в оформленні мешканцями гуртожитку субсидії. За словами начальника Слов’янського УСЗН, Олени Альохіної, власники просто відмовляються надавати управлінню довідки, необхідні для призначення допомоги, аргументуючи тим, що не мають такої можливості. Хоча раніше субсидії призначалися, і ніяких питань не виникало, пише slavinfo.dn.ua.

Вчора на засіданні комісії міськради з питань комунальної власності було піднято питання про долю мешканців цього гуртожитку.

Зазначалось, що кілька років тому їх, разом з самим гуртожитком, подарували нинішньому власнику — Ользі Айрапетян.

Глава Слов’янської організації РПЛ Михайло Нечипоренко не згоден з такими діями, а також реакцією на них представників правоохоронних органів:

«Поліція навіть не перевірила особу власника гуртожитку, не кажучи вже про те, щоб розібратися в неправомірності його дій. Людина дала їм ксерокопію паспорта, на словах сказавла, що він є власником, — і все. Вони розвернулися і пішли. У мене складається враження, що до нас повертаються часи кріпосного права, коли пани програвали людей в карти або передаровують один одному, як річ ».

Оскільки нова власниця, гуртожитку Айрапетян на комісію до міськради не з’явилася і правомірність своїх дій не пояснила, то більшістю голосів було прийнято рішення організувати виїзне засідання в самому гуртожитку, щоб з’ясувати обставини ситуації, у яку потрапили його жителі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+