Слухати

InformNapalm створив інфографіку озброєння РФ на Донбасі - відео

07 вересня 2016 - 15:07
Міжнародне співтовариство InformNapalm в ході моніторингу і розвідки відкритих джерел інформації ідентифікувало понад 30 типів озброєння і спецтехніки ЗС РФ на Донбасі
InformNapalm створив інфографіку озброєння РФ на Донбасі - відео / Новини на Громадському радіо

«Велика частина техніки — це порівняно нові зразки, які надійшли на озброєння ЗС РФ в період з 2004 по 2015 рік. Фіксація наданих у звіті озброєнь і техніки прямо вказує на російський слід їх виникнення в окупованих районах Луганської та Донецької областей. В даний звіт включені виключно підтверджені дані, в базу не вносилися зразки озброєнь, про які повідомлялося розвідувальними структурами України, але без фото або відео підтверджень. Також в базу даних поки не внесений ЗРК «Бук» (з якого був збитий рейс MH17), так як найближчим часом очікується офіційний звіт слідчої групи, яка вкаже точний тип ракети. Це дозволить назвати точну модифікацію ЗРК, з якого вона була випущена», — зазначається у поясненні до відео.

 InformNapalm зазначає, що використання російської новітньої військової техніки на Донбасі не є масовим явищем і носить скоріше випробувальний характер. Велика частина з виявлених комплексів відноситься до засобів РЕБ та РЕР.

«Дані типи озброєнь можуть обслуговуватися тільки кваліфікованими спеціалістами, тому їх передача бойовикам незаконних збройних формувань виключена. Обслуговування проводиться кадровими російськими військовослужбовцями. Паралельно з апробацією нової техніки на Донбасі військово-політичне керівництво Російської Федерації проводить «накачування» окупованих територій озброєннями старого радянського зразка, розконсервувала зі складів», — йдеться у повідомленні.

За результатами проведених в період з 2014 до 2016 року власних OSINT-розслідувань InformNapalm сформував спеціальну базу даних.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+