Слухати

НАБУ перевірить купівлю нардепом Лещенком квартири у Києві

07 вересня 2016 - 16:28 66
Заступник генпрокурора Назар Холодницький доручив Національному антикорупційному бюро перевірити інформацію щодо придбання квартири нардепом Сергієм Лещенком і до 16 вересня повідомити про результати

«Доручив НАБ України перевірити інформацію, викладену в засобах масової інформації щодо законності придбання у власність народним депутатом України Сергієм Лещенком квартири в Києві. У разі встановлення ознак злочину, антикорупційні органи вживатимуть усіх передбачених законом заходів для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності», — написав Назар Холодницький на сторінці у Facebook.

Він також виклав фотокопію відповідного звернення на ім’я директора НАБУ Артема Ситника. У документі зазначено, що про результати перевірки та вжиті заходи необхідно проінформувати САП до 16 вересня.

Нагадаємо, після того, як народний депутат і колишній журналіст «Української правди» Сергій Лещенко підтвердив, що 31 серпня цього року придбав разом зі своєю цивільною дружиною квартиру за 7,55 мільйонів гривень, його дії піддались критиці, як з боку політичних опонентів, так і з боку деяких однодумців.

У відповідь Сергій Лещенко звернувся до НАЗК та НАБУ з проханням зробити відповідну перевірку придбання його житла. При цьому він зазначив, що на час перевірки готовий скласти повноваження члена правління політичної партії ДемАльянс. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+