Слухати

НАБУ перевірить купівлю нардепом Лещенком квартири у Києві

07 вересня 2016 - 16:28
Заступник генпрокурора Назар Холодницький доручив Національному антикорупційному бюро перевірити інформацію щодо придбання квартири нардепом Сергієм Лещенком і до 16 вересня повідомити про результати
НАБУ перевірить купівлю нардепом Лещенком квартири у Києві / Новини на Громадському радіо

«Доручив НАБ України перевірити інформацію, викладену в засобах масової інформації щодо законності придбання у власність народним депутатом України Сергієм Лещенком квартири в Києві. У разі встановлення ознак злочину, антикорупційні органи вживатимуть усіх передбачених законом заходів для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності», — написав Назар Холодницький на сторінці у Facebook.

Він також виклав фотокопію відповідного звернення на ім’я директора НАБУ Артема Ситника. У документі зазначено, що про результати перевірки та вжиті заходи необхідно проінформувати САП до 16 вересня.

Нагадаємо, після того, як народний депутат і колишній журналіст «Української правди» Сергій Лещенко підтвердив, що 31 серпня цього року придбав разом зі своєю цивільною дружиною квартиру за 7,55 мільйонів гривень, його дії піддались критиці, як з боку політичних опонентів, так і з боку деяких однодумців.

У відповідь Сергій Лещенко звернувся до НАЗК та НАБУ з проханням зробити відповідну перевірку придбання його житла. При цьому він зазначив, що на час перевірки готовий скласти повноваження члена правління політичної партії ДемАльянс. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+