Слухати

У Дніпрі розірвали побратимські відносини з містами Росії

07 вересня 2016 - 19:04
Дніпровська міська рада розірвала відносини з містами – побратимами в Росії. Відповідне рішення ухвалили 7 вересня на черговій, 13-ій, сесії міської ради
У Дніпрі розірвали побратимські відносини з містами Росії / Новини на Громадському радіо

За рішенням міськради, раніше Дніпро мало офіційні побратимські стосунки з російськими містами Красноярськом, Самарою і Улан-Уде.

Припинення «побратимства» з російськими містами раніше ініціювала громадськість міста. Відповідна петиція була оприлюднена на сайті міськради в березні 2016 року, під нею збирали підписи, передає Радіо Свобода.

«На сьогодні Дніпропетровськ, відповідно до чинних угод, є містом-побратимом з декількома містами країни-агресора (Російської Федерації): Самара, Красноярськ, Улан-Уде. Незважаючи на агресивну політику РФ, анексію частини території України, рішення агресивної війни проти Україна, продовження, навіть номінальне, побратимських (партнерських) відносин з містами і регіонами Російської Федерації є неприпустимим», – йшлось у петиції.

За даними Дніпровської міськради, у Дніпра наразі є понад 10 міст-побратимів, угоди з якими були підписані починаючи з 1995 року. Зокрема, це литовський Вільнюс, грузинське Кутаїсі, китайські Сіань і Далянь, грецькі Салоніки.

Навесні 2016 року в Кривому Розі також ініціювали розірвання «побратимства» з російським Нижнім Тагілом, натомість встановивши побратимські стосунки зі словацьким містом Кошице.

«Міста-побратими» або «поріднені міста» – міста, розташовані в різних державах, між якими встановлено постійні дружні зв’язки для взаємного ознайомлення з життям, історією й культурою, для досягнення кращого взаєморозуміння, зміцнення співпраці та дружби між народами різних країн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+