Слухати

Як працюють українські розвідники - вітальне відео

07 вересня 2016 - 18:28
The People's Project підготували відео до Дня розвідника України
Як працюють українські розвідники - вітальне відео  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 7 вересня, військовій розвідці України виповнилося 24 роки.

Цього дня у 1992 році вийшов Указ Президента «Про управління військової стратегічної розвідки Міністерства оборони України».

«В умовах війни на Донбасі наші розвідники працюють в найглибшому тилу ворога, забезпечують наші війська найсвіжішою оперативною інформацією і рятують сотні життів наших воїнів.
Робота розвідників — тиха і дуже небезпечна. Вони не ходять по ефірах на телебаченні, не приймають участь у політичних баталіях, їхні імена невідомі широкому загалу. Щодня вони стрічаються зі Смертю віч-на-віч і роблять для нашої Перемоги навіть понад можливе. Саме тому наші розвідники — справжні Герої», — йдеться у дописі до відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+