Слухати

Автовласники Луганська не спішать міняти українські номери на "ЛНР" - відео

08 вересня 2016 - 17:55 182
Відтепер автомобілі на території, що нині підконтрольна угрупованню «ЛНР», матимуть відповідне маркування

До того ж водіїв обклали новим «податком» на автотранспорт. Щоб його сплатили люди мають простояти у великій черзі. Тим часом гаражні кооперативи у Луганську перетворюються на клуби незадоволених водіїв, повідомляють «Донбас.Реалії».

«Черга неможлива. Нема де посидіти, туалети закриті. Людей море, а умови ніякі, що все це по-людські. Зараз, начебто продовжили це…До першого вересня було, тепер говорять — до першого жовтня», — говорить автовласник Олександр.

Щоб сплатити «податок» треба побігати по кабінетах, в яких не вистачає «спеціалістів». 

Машин на вулицях Луганська поменшало. Автосалони пустують. На місці деяких з них з’явилась комісійні магазини, куди автовласники можуть здати свою машину. 

Віднедавна тут з’явилась авто з грузинськими номерами з Японії. Їх приганяють з Грузії у Луганськ. Ціна на таку машину 2010 року випуску близько 6 000 доларів. Розмитнення такого авто з отриманням номерів »ЛНР» коштуватиме 600 доларів, але їздити на ній можна хіба що в прикордонні області Росії або в «ДНР», тож власники авто у Луганську не поспішають отримувати «республіканські» номери.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+