Слухати

Генсек ОБСЄ скептично ставиться до запрошення іноземних суддів в Україну / Новини на Громадському радіо

Генсек ОБСЄ скептично ставиться до запрошення іноземних суддів в Україну

08 вересня 2016 - 15:54
Ламберто Занньєр заявив у Краматорську, що він не підтримує ідею залучення закордонних суддів до правосуддя в Україні

Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Занньер сказав, що не бачить потреби у залученні закордонних суддів в Україні, на відміну від практики, яка існувала у Косово. 

Він сказав під час відвідин Краматорська на Донеччині: «Я скептично ставлюся до присутності закордонних суддів в Україні».

На думку пана Занньєра, міжнародна громадськість має допомагати реформуванню української судової системи, але закордонні спеціалісти навряд чи зможуть замінити суддів в Україні, враховуючи мову і місцеву специфіку правової культури.

Як зазначив  генеральний секретар ОБСЄ, котрий свого часу працював Спеціальним представником ООН у Косово, там була відміна політико-правова ситуація, зокрема там діяла тимчасова адміністрація ООН.

Пан Занньєр відповідав на питання під час семінару ОБСЄ з доступу до правосуддя під час конфлікту, на який він завітав під час поїздки в Україну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+