Слухати

У Донецькій області запрацювала унікальна система дистанційного навчання

08 вересня 2016 - 18:48
Спеціальні програми, окремі щоденники, журнал - і все це в електронному вигляді. Саме так зараз дистанційно навчаються діти з непідконтрольній Україні території.
У Донецькій області запрацювала унікальна система дистанційного навчання / Новини на Громадському радіо

На брифінгу у Києві очільниця Департаменту освіти та науки Донецької ВЦА Надія Оксенчук розповіла про запуск платформи для більш системного навчання школярів, які мешкають за лінією розмежування.

«До цього дистанційне навчання мало більш хаотичний характер, на волонтерських засадах працювали педагоги. Зараз все змінилося. Ми запустили спеціальну платформу з унікальним контентом, щоб дітям нічого не заважало відчувати себе повноцінними учнями. У школярів будуть віртуальні класи – займатимуться у групах по 30-35 учнів. Тобто буде все, як у справжній школі, тільки на відстані. Для такої роботи долучили вчителів, які будуть одержувати за це заробітну платню», — повідомила вона.

Бажання отримувати українську освіту через інтернет вже виявили близько двох тисяч дітей різного віку. Саме стільки користувачів зареєстровано на сайті. Ці школярі закріплені за п’ятьма пілотними школами у Краматорську, Бахмуті, Слов’янську, Маріуполі та Покровску.

Запуск цієї платформи, упевнена Надія Оксенчук, допоможе учням з окупованої території вчитися так, як і дітям з іншого боку.

Марина Пухир, Київ, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+