Слухати

В "ЛНР" шахтарів годують крупами з хробаками та жуками - соцмережі

08 вересня 2016 - 16:32
В пабліку"Лутугино. Трезвый взгляд" виклали фото з дописом щодо гуманітарної допомоги, яку нібито роздавали співробітникам на шахті Лутугинській

«Ну, звичайно, що сказати, дали гуманітарну допомогу, ось тільки ця допомога не першої свіжості, а крупи все з черв’ячками і жучками, це напевно в добавок до тушонки білків підігнали. На початку хоча б цукор, згущене молоко і рибні консерви давали, а під кінець і всього цього позбавили, мовляв достатньо Вам — і так жирно буде! Ну ладно б усіх позбавили, а то ж розмова пішла ніби начальству дали все в зборі !!! Ну ще не забуду про 50% відсотків липневої зарплати, що б шахтарі відвалили, ах і так я ж забула про премії до дня шахтаря по 100 рублів, нібито їсте - не обляпайтеся!» — йдеться у коментарі до фото продуктового набору.

Також автор допису зазначає, що в автобусах можна почути розмови про те, що робочі цієї шахти безкоштовно ходять на роботу.

«Тільки от якщо вони туди ходити перестануть, ми і наші діти будуть пити технічну воду! Так що здоров’я їм і витримки в це не легкий час!» — додає автор.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+