Слухати

В сіру зону Донецької області повертаються школярі

08 вересня 2016 - 15:49
Зараз у населених пунктах Донецької області поблизу лінії розмежування діє 41 школа. Туди с 1 вересня пішли навчатися без малого вісім тисяч учнів, це майже втричі більше, ніж у минулому році
В сіру зону Донецької області повертаються школярі / Новини на Громадському радіо

На цьому наголосила директор Департаменту освіти та науки Донецької військово-цивільної адміністрації Надія Оксенчук на брифінгу в Києві 8 вересня. 

«Перші дзвоники у вас пройшли тихо. Я особисто була на святі в Авдіївці. Там здобувати знання у цьому навчальному року за парти сіли 1800 хлопчиків та дівчаток. Торік їх було лише 600. Це свідчить про те, що сім’ї з дітьми повертаються до Авдіївки», — розповіла Надія Оксенчук.

Також з цієї осені отримувати українську освіту почали учні з населених пунктів Бахмутка, Майорськ, Зайцево. До цього вони ходили у школи на неконтрольовану Україною територію. Тепер же навчаються у місті Бахмут. Заради безпеки дітей їх не возять кожен день додому. У спеціальних закладах вони живуть весь робочий тиждень.

Марина Пухир для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+