Слухати

Міст до Криму захищатимуть "бойові" аквалангісти

09 вересня 2016 - 12:04
Дайвери отримають сучасну стрілецьку зброю і швидкохідні катери, а також засоби спостереження, що працюють на глибині
Міст до Криму захищатимуть «бойові» аквалангісти / Новини на Громадському радіо

У Федеральній службі військ Національної гвардії Росії створюється загін бойових аквалангістів, який охоронятиме міст через Керченську протоку від можливих терористичних атак та диверсій, пише izvestia.ru.

На озброєнні аквалангістів будуть автомати АДС (автомат двухсредний спеціальний), які вражають як надводні, так і підводні цілі, швидкохідні катери, а також засоби спостереження, що працюють на глибині.

У Федеральній службі військ Національної гвардії від детальних коментарів відмовилися, зазначає видання, але відзначили, що, згідно з п.2 ст.2 Федерального закону «Про війська Національної гвардії Російської Федерації», одне із завдань гвардії -охорона важливих державних об’єктів і споруд на комунікаціях. До складу кожного регіонального командування Росгвардіі входять військові частини по охороні важливих державних об’єктів.

«Керченскій міст це досить складний об’єкт, із значним перепадом глибин занурення опорних конструкцій — від 16 до 94 м. Тому здійснювати його безперервний моніторинг, швидше за все, будуть роботизовані підводні комплекси, а також спеціальні засоби спостереження, зокрема, розміщені на буях, — розповів інструктор з дайвінгу Валерій Мухін.

Крім того, що бойові аквалангісти ловитимуть диверсантів та займатимуться розмінуванням, вони будуть відганяти цивільних дайверів-аматорів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+