Слухати

Під будівлею, де знаходиться Громадське ТБ, покришки, газ та шашки - журналістка / Новини на Громадському радіо

Під будівлею, де знаходиться Громадське ТБ, покришки, газ та шашки - журналістка

09 вересня 2016 - 09:52
Журналістка Катерина Сергацкова опублікувала фотографії, зроблені під будівлею Київміськбуду, де знаходиться Громадське ТБ

«Покришки, шашки, газ, Азов — тепер у нас. Приходьте у гості»  - написала Сергацкова.

 

 

У цивільному корпусі «Азов» присутність своїх людей під будівлею Київміськбуду пояснюють тим, що вони «не пускають працівників компанії, що проплачує тітушок, на їх робочі місця». 

Повідомляється, що що заблоковано всі входи до будівлі.

 

 

 

Також повідомляється, що на місце прибула Нацгвардія та поліція. Декількох активістів Цивільного корпусу «Азов» заарештовано.

 

 

Нагадаємо, вчора активісти Цивільного корпусу «Азов» штурмували будівництво у Святошинському провулку в Києві. Їм протистояли люди, які знаходились на території будівництва. Внаслідок конфлікту люди отримали поранення. Представники Цивільного корпусу «Азов» запевняди, що в них стріляли з перероблених пістолетів свинцевими кулями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+