Слухати

У лікарнях Горлівки встановили жорсткий контроль за відвідувачами

09 вересня 2016 - 19:00
Це саме стосується і будь-яких адміністративних установ
У лікарнях Горлівки встановили жорсткий контроль за відвідувачами / Новини на Громадському радіо

У лікарнях та інших муніципальних установах Горлівки так звана «влади» ввела обов’язкову реєстрацію відвідувачів за паспортами.

Нещодавно в «республіці» оголосили про посилення заходів безпеки в зв’язку з нібито можливими терактами в великих містах «ДНР», повідомляє donpress.com.

У зв’язку з цим, «мерія» міста і відділ охорони здоров’я вирішили ввести в лікарнях паспортний контроль. Тепер при відвідуванні установ відвідувачі змушені пред’явити паспорт, а також повідомити для спеціальних журналів всі подробиці: час входу і виходу, напрямок і причини.

Співробітники медустанов відзначають:

«Наказали виконувати без коментарів, причому реєстрацію потрібно організувати силами своїх співробітників, знімаючи їх з робочого місця. Цей дурдом не підлягає поясненню. Нібито для того, щоб виявляти раптом хтось гранату в будівлю підкине».

ogoloshennya.png

Оголошення // cpmsd2.com.ua
Оголошення
cpmsd2.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+