Слухати

У Молдові стурбовані підготовкою Придністров'я до інтеграції в РФ

09 вересня 2016 - 12:28
Йдеться про "Указ про реалізацію підсумків так званого референдуму від 2006 року про визнання незалежності Придністров'я з її подальшим приєднанням до Росії"
У Молдові стурбовані підготовкою Придністров’я до інтеграції в РФ / Новини на Громадському радіо

Напередодні його підписав так званий лідер невизнаного Придністров’я Євгеном Шевчуком.

Про це йдеться в оприлюдненій заяві Бюро з реінтеграції при уряді Молдови.

«Влада Республіки Молдова вважає «Указ» недійсним, так як він був підписаний неконституційною владою на основі незаконного референдуму, проведеного на частині території Республіки Молдова. Ми висловлюємо свій жаль і глибоке розчарування тим, що згаданий документ підриває зусилля конституційної влади Молдови та її міжнародних партнерів, залучених до процесу Придністровського врегулювання в рамках переговорів у форматі «5+2» (Молдова, Придністров’я, Україна, ОБСЄ, Росія, ЄС і США)», — йдеться в заяві, передає Укрінформ.

Молдавська влада вважає, що підписаний Шевчуком «Указ» може негативно вплинути на переговорний процес щодо Придністровського врегулювання.

Напередодні лідер невизнаного Придністров’я Євген Шевчук підписав Указ «Про реалізацію підсумків республіканського референдуму від 17 вересня 2006 року». В указі наголошується, що «приведення правової системи Придністров’я у відповідність з федеральним законодавством Російської Федерації стає основним напрямком внутрішньої політики Придністровської Молдавської республіки».

Згідно з підсумками проведеного десять років тому референдуму (Молдовою він був визнаний незаконним) 97,2% громадян регіону, які взяли участь у голосуванні, підтримали курс на незалежність Придністровської Молдавської Республіки і подальше вільне приєднання Придністров’я до Російської Федерації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+