Слухати

Ялтинський заповідник перетворюють на сміттєзвалище — відео

10 вересня 2016 - 10:18
Кримський блогер Сергій Псарьов розмістив нове відео про жахливий стан Ялтинського гірсько-лісо-природничий заповідник
Ялтинський заповідник перетворюють на сміттєзвалище — відео / Новини на Громадському радіо

Машина, на якій їде блогер, проїжджає повз гори сміття — і це вже на території заповіднику. 

Фахівець, у супроводі якого блогер приїхав у заповідник, зазначає, що місце, де був проїзд для пожежної машини, засипано.

На схилі бачимо будівельне сміття з арматурою, бетон, а зверху все це присипано землею. 

Фахівець зазначає, що з цього приводу було написано звернення до депутата Єфанова, а той, начебто, писав запити до прокуратури. Але від того сміття до заповідника возити не перестали.

Чоловік на відео зазначає, що якби почалось розслідування щодо засмічуваня території, то почали б опитувати людей, але цього не відбувається.

«Всі знають, хто возить і всі мовчать» — говорить він.

За його словами, якби без камери підійти до будь-якого місцевого жителя, той розповість, хто возить сміття на заповідну територію.

Також чоловік розповідає про інцидент в Алупці. Там, начебто, одні гори сміття засипали іншими, таким чином освоївши державні гроші.

 Він запевняє, що не довіряє новій владі:

«Ті ж самі під новим прапором» — зазначає він.

«Коли ми голосували за те, щоб приєднатись до Росії, практично в усіх була тверда впевненість в тому, що буде порядок. Порядку немає», — говорить чоловік і додає, що в чомусь «бардаку» стало ще більше, ніж було при Україні.

Також на відео показані розбиті дороги.

«А ось замітають сліди» — говорить чоловік, коли вони під’їхали до місця, де працює екскаватор, підкреслимо, на заповідній території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+