Слухати

Фігури вищого пілотажу: аеророзвідники змагались під Києвом — відео

11 вересня 2016 - 09:44
Вищий пілотаж найменшої авіації. Аеророзвідники влаштували змагання у Глевасі під Києвом. В небо там піднімалися справжні безпілотники. Їхнім завданням було – знайти і розвідати конкретні цілі
Фігури вищого пілотажу: аеророзвідники змагались під Києвом — відео  / Новини на Громадському радіо

Умови турніру були максимально наближені до бойових. Спершу повітря над полем віддають авіамоделістам. Проте такі апарати розвідкою не займаються. Тому вони – поза конкурсом.

За словами, аеромоделіста Олексія Гогіна, його літак може бути у повітрі до 810 хвилин, тому не підходить під військові дії.

Безпілотники, якими користуються розвідники мають менш ефектний вигляд.

Олександр Донець, учасник змагань, каже:

«Проводимо заміну відеокамери основної. Зараз ми його відновимо, перевіримо, щоб він працював. І якщо все в порядку, він бере участь в змаганнях. Вони зараз під’їжджає, розгортаються, злітають. На все про все – не більше півгодини, але вони мають зробити якомога щвидше».

Змагання з аеророзвідки дуже схожі на військові навчання, адже більшість учасників мають досвід роботи на сході України, передає 5 канал.

Безпілотник на фронті – очі підрозділу, який тримає оборону. Без крилатих розвідників – набагато важче працювати розвідникам пішим, говорять військові.

Сергій Фукаревич, демобілізований військовослужбовець 72-ї механізованої бригади ЗСУ, розповідає:

«Розвідники йдуть просто через «зеленку», по міннім полях. Безпілотники – рятують життя».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+