Слухати

Шість українських вишів потрапили у список кращих коледжів світу

11 вересня 2016 - 17:39
Шість українських коледжів потрапили у список 900 кращих університетів в світі згідно з інформацією Quacquarelli Symods World University Rankings 2016-2017, опублікованій 6 вересня
Шість українських вишів потрапили у список кращих коледжів світу / Новини на Громадському радіо

З шести українських вузів в списку, Харківський національний університет імені Каразіна В.Н. Каразіна посів 382-гу позицію. Таким чином він поліпшив свої позиції на 109 пунктів в порівнянні з торішнім рейтингом.

Заснований в 1804 році, Харківський національний університет є державним університетом, який має 20 факультетів, три науково-дослідних інститута, а також три музеї. У ньому навчається 14.000  студентів і 500 аспірантів і працюють близько 1100 викладачів.

У серпні молоді вчені Харківського університету виграли майже 1,5 мільйона гривень від Міністерства освіти для своїх двох проектів, пише kyivpost.com.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка опинився між 431 та 440 позиціями, Київський політехнічний інститут опинився між  551 та 600. Донецький національний університет, Харківський політехнічний інститут, і Сумський державний університет все потрапила в 700.

reytyng1.jpg

Рейтинг // kyivpost.com
Рейтинг
kyivpost.com

Втім, у внутрішньому рейтингу ТОП200 університетів Харківський університет є лише третім кращим в країні, в той час як Київський політехнічний інститут, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, і Харківський політехнічний інститут займають перше, друге і четверте місця відповідно.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+