Слухати

Бойовики «ДНР» звинувачують неповнолітніх у «підготовці диверсій» — відео / Новини на Громадському радіо

Бойовики «ДНР» звинувачують неповнолітніх у «підготовці диверсій» — відео

12 вересня 2016 - 12:20
У «ДНР» затримали підлітків за нібито зв'язки з українськими диверсантами, серед затриманих є неповнолітні

Затриманим хлопцям терористи закидають підрив автомобілів, військової машини, зв’язки з терористами та співпрацю з українськими спецслужбами. 

У місті Ясинувата, що на Донеччині, бойовики «ДНР» затримали підлітків, яких звинувачують їх у підготовці «диверсій» разом з українськими спецслужбами.  Про це повідомляє так зване «міністерство державної безпеки» «ДНР».

«За період з травня 2015 року по червень 2016, групою неповнолітніх в складі: Ковальчука, Белавіна, Пазушка, Хмеленка, Солодовникова, Миронова і Коваля були здійснені підриви автомобілів цивільних осіб, військової машини зв’язку МДБ службового автомобіля Ясинуватського міського відділу МВС та інших цивільних і військових об’єктів», — повідомляє «МГБ ДНР» на своєму сайті.

За даними бойовиків, українські спецслужби нібито завербували неповнолітнього Богдана Ковальчука створити «групу зі своїх друзів для отримання грошей шляхом вибивання боргів з комерсантів Ясинуватої».

Бойовики оприлюднили відео із зізнанням підлітків у «підготовці диверсій». На одному з відео хлопець, який називає себе Владиславом з Ясинуватої 2001 року народження розповідає, що друг йому запропонував заробити гроші підривом того, «що скажуть українські військові в Ясинуватій». 

У «ДНР» стверджують, що хлопці отримали за «диверсії» 5 тисяч гривень від українських спецслужб. За даними так званого «МГБ ДНР» всього затримали 7 молодих людей, серед них є неповнолітні. Бойовики повідомляють, що зараз встановлюють всіх учасників групи і ступень вини кожного з них.

Раніше «Громадське радіо» передавало про студентку, яка подорожувала автостопом, і яку захопили в полон казаки. Вони утримували її в підвалі та вимагали зізнатись, що вона снайперка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+