Слухати

«Громадському радіо» потрібен PR-менеджер

12 вересня 2016 - 10:42
Шукаємо самостійну ініціативну людину, котра здатна натхненно працювати, не отримуючи щоденних вказівок
«Громадському радіо» потрібен PR-менеджер / Новини на Громадському радіо

piar_menedzher.jpg

Піар-менеджер для "Громадського радіо" // Громадське радіо
Піар-менеджер для «Громадського радіо»
Громадське радіо

«Громадському радіо» потрібен PR-менеджер. Робота, на перший погляд, не така уже і складна: ми генеруємо події, а ви робите з цього новини і розповідаєте про нас добрим людям. Ми – цікавий творчий колектив, який виконує суспільно-корисну журналістську функцію. Ми прозорі і відкриті, багато працюємо, але у самих нас немає часу розповідати про це іншим.

Серед обов’язків PR-менеджера: супровід нашого проекту, ведення розділу «Новини проекту» на сайті і в соцмережах, розсилка електронною поштою новин про радіо (в тому числі англійською мовою), організація прес-конференцій, фото-сесій, промо-акцій і промо-кампаній.

Кандидат (чи кандидатка) на цю посаду має довести, що зможе інтенсивно працювати в складних виробничих умовах. Важливо вміти працювати з сайтом, фото, розуміти специфіку радіовиробництва, тощо. Ключові характеристики потрібної нам людини: швидкість мислення, відповідальність, пунктуальність, здатність працювати у команді. Англійська мова. Робота за угодою. Випробувальний термін один місяць.

Надсилайте ваше резюме, супровідний лист і зразки ваших текстів на [email protected] з приміткою PR-МЕНЕДЖЕР до 19 вересня 2016 року. На жаль, зможемо відповісти не усім кандидатам. Обов’язково зв’яжемося і запросимо на співбесіду, якщо ваша кандидатура нас зацікавить.  В разі потреби ми можемо запропонувати Вам надати нам рекомендаційні листи або контакти. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+