Слухати

«Мы — квартал! Мы патриоты!» — Зеленський відреагував на скандал, відео

12 вересня 2016 - 09:52
Скандальне відео, у якому актори «Студії Квартал-95» висміюють Україну та її політиків, прокоментував директор студії Володимир Зеленський
«Мы — квартал! Мы патриоты!» — Зеленський відреагував на скандал, відео / Новини на Громадському радіо

Художній керівник «Студії Квартал-95» Володимир Зеленський відреагував на реакцію українців у соцмережах щодо останньої трансляції концерту студії.

«Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, це не про людей і не про нашу країну. Так, що не потрібно будувати з себе культурних археологів і вишукувати в творчості кварталу те, чого немає і ніколи не буде. Ми любимо свою країну і боремося за її свободу, свободу слова і мислення кожної своєю програмою, кожною секундою», — написав він.

За словами Зеленського, жарт, який викликав бурхливе обговорення не має інших сенсів окрім того, що було сказано. 

«Суть проста цієї репризи: досить брати кредити за які відповідатиме нашим дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас і нести відповідальність за всі ті бридкі справи, які творимо ми. Ми — гордий народ,  не жебраки. От і все», — зазначив Володимир Зеленський. 

Раніше у соцмережах виникла хвиля обурення після трансляції виступу студії «95 квартал» в Латвії. Акторів звинувачують у непатріотизмі та висміюванні своєї країни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+