Слухати

Савченко розповіла школярам, чому не хоче дітей — відео

12 вересня 2016 - 16:19
Народна депутатка Надія Савченко відповіла на запитання дітей різного віку до неї
Савченко розповіла школярам, чому не хоче дітей — відео / Новини на Громадському радіо

В ефірі дитячої програми телеканалу NewsOne народна депутатка Надія Савченко відповідала на запитання дітей молодшого і середнього шкільного віку, які прагнуть бути журналістами.

Зокрема, одна з дівчат запитала Надію, чи не хоче вона усиновити чи удочерити дитину (8 хвилина відео). Савченко зазначила, що постійно у відрядженнях, і не може навіть завести кота.

«Це дуже серйозна відповідальність. Я не бажаю народжувати сама дітей, не бажаю робити цей вибір у своєму житті, тому що в моєму житті багато іншого. Так щоб всиновлювати спеціально, то напевно теж ні. Але якщо вже так трапиться, то я не злякаюся цієї відповідальності», — зазначила Надія Савченко. 

Діти запитали Надію Савченко:

Що відрізняє вас від інших політиків?

Які у вас відносини з Юлією Тимошенко?

Чи є люди в парламенті, яким ви довіряєте?

Савченко про депутатів: думаєте, що куля до когось не доторкнеться? — відео.

Сестра нардепа Надії Савченко розповіла подробиці нещодавнього ДТП.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+